Logo
۰۶:۳۷ | پنج شنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۸

اطلاعیه در خصوص نحوه پرداخت وجه خرید خودرو

خریداران محترم محصولات شرکت مدیران خودرو، جهت حصول اطمینان از صحت و سرعت فرآیند خرید خودرو، خواهشمند است در هنگام مراجعه به هریک از نمایندگان مجاز فروش این شرکت در هنگام پرداخت وجه خودرو، به نکات ذیل توجه کامل فرمایید:

تمامی واریزها باید از طریق پاینه پرداخت (Pos) شرکت مدیران خودرو که در نمایندگی به وسیله استند و تابلو مشخص گردیده است صورت پذیرد. در صورت عدم رویت پایانه پرداخت شرکت مدیران خودرو، قبل از پرداخت وجه لازم است با واحد امور مشتریان شرکت هماهنگی لازم به عمل آید.

پس از انجام پرداخت در پایانه پرداخت و همچنین پس از اخذ پرفراژ دستگاه کارت خوان به نام "شرکت صنایع خودروسازی مدیران" و حساب شماره۱۲۴۰۰۱*******در متن پرفراژ دقت گردد.

در صورت انجام صحیح واریز وجه، یک کد تاییدیه از طریق شماره پیامک ۹۸۳۰۰۰۰۴۷۶۵+ یا ۹۸۲۱۴۷۶۵۱+ برای واریزکننده وجه ارسال می گردد. لطفا حتما در جهت دریافت کد تاییدیه شماره موبایل خود را به متصدی فروش ارائه فرمایید و از قبول شماره موبایل پیشنهادی توسط متصدی فروش یا هرشخص مسئول دیگر در نمایندگی خودداری نمایید.

یادآوری مهم: شرکت مدیران خودرو هیچگونه مسئولیت و تعهدی نسبت به واریزهایی که به غیر از حساب شرکت صورت می پذیرد، نخواهد داشت.

درباره ما

شرکت صنایع خودروسازی مدیران (“MVM “، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکت مشترک با شرکت چری چین اداره می شود، تحت حمایت های آن شرکت به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

راه های ارتباطی

شعبه ۱:
میدان آزادی،روبروی ایران فیلم
خط ویژه:02166008360

شعبه ۲:
خیابان فاطمی،جنب وزارت کشور
خط ویژه: 02188995300

شعبه ۳:
سعادت آباد،،میدان فرهنگ
خط ویژه: 02122061370

تمامی حقوق برای وب سایت نمایندگی مدیران خودرو محفوظ است.

طراحی و توسعه توسط شرکت مهندسی ایران گستر